ADANA'NIN İLK OYUNCULUK ATÖLYESİ ACANS AKADEMİ

08.07.2020 - Çarşamba 16:25

 

Kendi oyuncularını ve geleceğin yıldızlarını yetiştiren ACANS AKADEMİ oyunculuk atölyesi sahibi can beslen birbirinden değerli hocalarıyla kısa zamanda oyunculuk akademisinde öğrencileriyle büyük başarılara imza atmayı hedefliyor. Oyunculuk eğitimi için doğru adres burası . 2.kur kayıtlarımız başladı . Sınıflarımız kısa zamanda kapanıyor acele edin oyunculuk hayallerinizi 3 ay sonrasına ertelemeyin.

HENÜZ YENİ OLMAMIZA KARŞIN GÖSTERİLEN YOĞUN ALAKA BİZLERİ ÇOK MUTLU ETTİ.

 

Acans Akademideki öğrenci sayısının kısa sürede 70'i bulduğunu ve kayıtların sürdüğünü belirten Can Beslen “Henüz yeni olmamıza karşın gösterilen yoğun alaka bizleri çok mutlu etti. Acans Akademimize gelen yeni yetenekler, konusunda uzman oyuncu eğitmenlerimiz tarafından oyunculuğun gerektirdiği tüm konularda eğitim almaya başladı. Acans Akademimize, aralarında doktor, öğretmen, hemşire ve iş adamı gibi çeşitli meslek gruplarına mensup kursiyerler dışında, lise ve üniversite öğrencileri de ilgi gösterdi” dedi.

OYUNCULUK EĞİTİMİ ALMAK İSTEYEN 7'DEN 70'İ HERKESE KAPILARIMIZ AÇIK.

Acans akademinin sahibi Can Beslen “Akademi öğrencilerimiz, eğitim alırken, bizim yapımlarımız olan film ve dizi projelerimizde de yer alarak kendilerini gösterme imkanı bulacak. Bizim kentimizdeki yetenekler, kendi memleketlerinin film yapım şirketinin film ve dizilerinde yer almanın yanı sıra, yine bizim aracılığımızla diğer büyük projelerde de karakter ve bölüm oyuncusu olarak yer alabilecekler. En büyük idealimiz, kentimizin yeteneklerinin şehrimizi aşarak ciddi projelerde yer almalarını sağlamak. Oyunculuk eğitimi almak isteyen 7'den 70'i herkese kapılarımız açık.” www.acansakademi.com

Hocalarımız:

Ruhi SARI – Sefa ZENGİN – Yüksel MOLLA – Ziya KÜRKÜT- Candan YAYGIN-

Kurtuluş BİLGİLİOĞUL

ADRES: Cemal paşa mah. Toros Cad. 63007 Sokak

Ahkemoğlu apt. Asma kat

İLETİŞİM : 0322 4576070

YORUM YAZ